Chrzciny i Komunia

Komunia i podziękowania dla gości – serca, magnesy

Praktycznym i eleganckim upominkiem dla gości uczestniczących w Pierwszej Komunii Świętej może być drewniane serduszko z grawerem, wyposażone w magnes. Wykonujemy takie wystarczająco długo, aby móc stwierdzić, iż właśnie tego rodzaju produkty cieszą się największą popularnością. W naszej ofercie znaleźć można praktyczne i zarazem modne serduszka dla gości w przystępnych cenach. Tworzymy je na zamówienie.

komunia

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Chrzciny i Komunia

Magnesy jako podziękowanie dla gości na chrzest

Przedstawiamy atrakcyjny wybór drewnianych serduszek, wśród których znaleźć można między innymi serduszka na podziękowanie dla gości biorących udział w Chrzcie Świętym. Oferujemy drewniane serduszka starannie wycinane z wysokiej jakości drewna, przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Proponujemy serduszka w każdych ilościach, jakich oczekuje zamawiający. Nasze produkty dostarczamy klientom w atrakcyjnych, niskich cenach.

chrzest

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Chrzciny i Komunia

Pamiątkowe Chrzciny

Chrzest to pierwsza z wielu uroczystości w życiu dziecka. Jest to wyjątkowe wydarzenie, a niejedna osoba musi zadbać o organizację chrztu. Zaproszenia na chrzest są ważne, a niejedna osoba lubi takie zaproszenia szeroko rozsyłać. Wierszyki na chrzest nie są codzienną sprawą, ale można pokusić się o przygotowanie ciekawego wierszyka dla każdego malucha. Pamiątki na chrzest nie muszą wcale drogo kosztować. Podziękowania chrzest są ważne, warto je przygotować i wysłać do wielu osób.

noworodek
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Kartki na chrzest można znaleźć w setkach wzorów i kolorów. Wystarczy tylko rozejrzeć się i wybrać najciekawszą kartę dla siebie. Jakość w dobrej cenie na pewno jest bardzo znacząca. Warto o tym pamiętać, cieszyć się jakością oraz sprawić przyjemność całej rodzinie. Udany chrzest to ważna sprawa, poza tym jest to piękne wspomnienie dla całej rodziny. I na tym na pewno warto się skupić przez bardzo długi czas. Piękne chrzciny są wyjątkowe oraz niezapomniane. Bez nich żadna rodzina nie poczuje się zadowolona z rodzinnego spotkania. Chrzciny zaczynają całą serię ciekawych wydarzeń. Są one cenne, wyjątkowe, najlepsze na świecie.