Podziękowania dla gości

Różne wzory podziękowań na chrzest – piękne i tanie

Dzień Chrztu Świętego to istotne wydarzenie w życiu każdej rodziny. Można uroczystość inkrustować jeszcze bardziej dziękując rodzinie za przybycie miłym podarkiem. Proponowane podziękowanie na chrzest w formie magnesu sprawdzi się w tej roli idealnie.

Chrzest tanie podziękowania

Wykonane w drzewie i personalizowane przy pomocy nadesłanych danych będzie stanowić nie tylko świetną pamiątkę, lecz też przyda się jako funkcjonalny gadżet na lodówkę. Wykonanie jest najwyższej jakości, a motyw gołębia czy też serca – piękny, uroczy, świetny do okazji! (więcej…)

Podziękowania dla gości

Personalizowane podziękowania dla gości z okazji wesela

Przyjęcie ślubne powinno być zakończone w kolosalnym stylu! Pozwolą na to proponowane przez nas, wykonane w drewnie podziękowania dla gości weselnych. Ozdobione pamiątki z imionami Młodej Pary oraz wiele mówiącym napisem „dziękujemy za przybycie” to śliczne wyrażenie wdzięczności. Z tyłu każdej pamiątki rozmieszczamy też magnes, dzięki czemu jest kultowym gadżetem na lodówkę.

Stylowe podziękowania wesele

Można też wybierać z licznych grafik, jakie umieszczamy po dekoracyjnej stronie pamiątki. Są to propozycje klasyczne i współczesne – każda para znajdzie własną ulubioną, pasującą do całego ślubu. (więcej…)

Podziękowania dla gości

Komunia – ładne i eleganckie podziękowania dla gości

Chwila przystąpienia malucha do Pierwszej Komunii Świętej to niezwykle ważna uroczystość dla całej rodziny. Sympatyczną praktyką jest podziękowanie przybyłym ludziom za uczestnictwo w wspólnej uroczystości. Takiego podziękowania na komunię nie wypada daleko poszukiwać – nasze nadaje się do tego znakomicie.

Pierwsza komunia przygotowania

To drewniana figurka gołębia bądź serca z personalizacją, to naturalnie dzięki czemu jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Co więcej, jest nie tylko dekoracyjną pamiątką, ale także ogromnie urokliwym magnesem – a tych jakkolwiek nigdy za wiele w każdym gospodarstwie domowym. (więcej…)

Podziękowania dla gości

Urodzinowe podziękowania dla gości – tanie i ładne

Atrakcyjne i rzeczowe – nasze podziękowania na pierwsze urodziny potomka to dobry wybór! Możesz wybierać z dwóch kształtów i wielu wzorów, a do tego dochodzi opcja personalizacji imieniem potomka oraz datą urodzin.

Roczek tanie podziękowania

Dzięki temu roczek będzie jeszcze bardziej obchodzony! Goście docenią także, że są w stanie praktycznie skorzystać z podarku, bo z jego tyłu jest magnes. To pociągająca oraz praktyczna pamiątka znaczącego wydarzenia w życiu rodziny, zachęcamy wobec tego do skorzystania z gotowej inspiracji w właściwej cenie. (więcej…)